WordPress için En İyi Slider Eklentileri

WordPress için En İyi Slider Eklentileri. Şu anda web sitenizde bir kaydırıcı mı kullanıyorsunuz? Değilse, şanslısınız çünkü WordPress için en iyi kaydırıcı eklentilerinin bir listesini derledik. Bazıları premium, bazıları ücretsizdir; Ama her biri “vay” diyor, web sitesi ziyaretçilerinizin söylediği şey. Bakalım.

WordPress için En İyi Slider Eklentileri

  • Pürüzsüz animasyon efektleri
  • Paralaks katmanları
  • Hızlı Görüntü Yükleme
  • Şık yazı tipleri ve düğmeler

WordPress Bu özelliklerden bazıları web sitesi sahiplerine yardımcı olurken, diğerleri web sitesi ziyaretçileri için ilgi çekici bir görsel deneyim yaratır. Bu özelliklerin tümü her sitede gerekli değildir, ancak hepsi dikkate alınmaya değer.

1. Nivo Kaydırıcı

Nivo Slider, inanılmaz efektler oluşturmak için ihtiyacınız olan neredeyse tüm özelliklere sahip birinci sınıf bir eklentidir. Bu eklenti biraz daha pahalı olsa da (tek bir site lisansı için 39 $ ‘dan başlayarak), yatırıma değer bir şey olabilir. Sezgisel arayüzü, kaydırıcılar oluşturmayı ve bunları kısa kodları kullanarak web sitenize eklemeyi kolaylaştırır.

Bu eklenti, görüntülerinizi göstermek için çok sayıda geçiş etkisine sahiptir ve ziyaretçilerinizi büyüleyecek çarpıcı görseller görüntülemenize olanak tanır. Buna ek olarak, hangi görüntülerin hangi tür kaydırma türlerini kullanarak görüntüleneceğini kolayca kontrol edebilirsiniz ve otomatik görüntü kırpma özelliği, görüntülerinizi düzenlerken size çok zaman kazandıracaktır.

Son olarak, Nivo kaydırıcı, sayfa yükleme süreniz üzerinde minimum etkisi olan tasarıma göre hafiftir. Bu, web sitenize bir kaydırıcı eklemek için harika bir seçenektir.

2. Sürgü Devrimi

Slider Revolution ve iyi bir nedenden dolayı (dahil olmak üzere iki premium eklentiden biri bile – eklenti, toplam pazardaki en popüler eklentilerden biridir). Oldukça duyarlı şık tam genişlikte kaydırıcılar sağlar. Kaydırıcıyı herhangi bir cihazda dikkat çekici görünen herhangi bir web sitesinde kullanabilirsiniz.

Eklenti ayrıca animasyon döngüleri ile birlikte gelir; Bu nedenle, bir süre ana sayfanızda dururlarsa, müşterilerinizin dondurulmuş bir kaydırıcı ile bırakılmadığından emin olun.

Slider Revolution’un paralel katmanları harika, Zaman Çizelgesi Görüntü Düzenleyicisi, görüntülerinizin kaydırıcıya nasıl göründüğünün sezgisel bir özetini gösteriyor. Tüm bunlara ek olarak, eklenti yeni başlayanlara profesyonel medya kaydırıcıları üreten bir sürükleme ve damla editörü de sağlar. Çok dilli destekten tam ekran YouTube ve Vimeo video desteğine kadar güzelliklerle dolu bir sürgülü eklenti.

WordPress için En İyi Slider Eklentileri

3. Soliloquy

Bu kesinlikle premium. Soliloquy’un kayar eklentisi 19 $ ‘dan başlıyor, ancak kullanmayı planladığınıza bağlı olarak fiyat 249 $’ a kadar çıkabilir. Bu seçenek, kafa karıştırıcı arayüzleri nedeniyle bazı ücretsiz WordPress kaydırıcı eklentileriyle çalışamıyorsanız bir reprieve sağlar. Duyarlıdır ve daha önce oluşturulan kaydırıcıları hızlı bir şekilde içe aktarmanıza/dışa aktarmanıza ve bunları diğer sayfalara içe aktarmak için harcadıkları süreyi azaltmanıza olanak tanır.

Bina arayüzünün kullanımı da son derece kolaydır ve ön ucunda yavaşlamıyor veya gecikmiyor gibi görünüyor. Daha benzersiz özelliklerden biri, sitenizdeki herhangi bir yerden ayrı ayrı kaydırıcıların başlatılmasını sağlayan bağımsız kaydırıcı seçeneğidir.

4. Siklon Sürgü 2

Siklon Slider 2-ücretsiz bir seçenek-deneyimsiz tasarımcılar için bile bir sürükleme ve bırak arayüzü içerir. Duyarlı kaydırıcı sistemi, tüm bireysel kaydırıcıların benzersiz olmasını, şablonlardan çekilmesini ve tasarımcıların her seferinde farklı bir şeyler yaratmasına yardımcı olmasını sağlar. Geçiş efektleri çerçeve başına özelleştirilebilir, böylece kuyruktaki her kare için yeni bir animasyona sahip olabilirsiniz.

Cyclone Slider 2 eklentisi, web sitenizde herhangi bir yerde sınırsız sayıda kaydırıcı görüntüleme özelliğine sahip premium kaydırıcı seçeneklerine güçlü bir alternatif sağlar. Özellikle bu eklentinin, maksimum özelleştirme için hangi siklonun tasarlandığına bağlı olarak videoları, referansları ve özel HTML’yi desteklemesini seviyorum.

5. SlideDeck

SlidedECK eklentisi hem ücretsiz hem de premium bir sürüme sahiptir, ancak ücretsiz sürümün ortalama web tasarımcının kullandığı araçların çoğunu içerdiğini bulduk. Örneğin, Lite sürümü tüm cihazlarda hızlı yanıt sağlar. Videoları ve görüntüleri kaydırıcıya yerleştirebilirsiniz ve tasarım işlemi, direklerin ve şablonların kolay eklenmesiyle oldukça basittir.

YouTube, Flickr ve Pinterest gibi platformlara bağlanmayı planlıyorsanız bu uygun fiyatlı ve basit bir kaydırıcıdır.

6. EasyRotator

Easyrotator eklentisi başka bir serbest kaydırma aracı olarak hizmet eder ve ana avantajı sadeliğinde yatmaktadır. Birkaç video veya fotoğraf yükleyin, birkaç düğmeyi tıklayın; Web sitenizin önünde saniyeler içinde şık bir kaydırıcı görüntüleyebilirsiniz.

Eklenti, 45 esnek şablonla birlikte gelir ve bu da tüm deneyim seviyelerinden insanlar için kolaylaştırır. Mobil destek ve SEO ayarları ile, bunun gibi bir kaydırıcı herhangi bir sitede iyi çalışır.

WordPress için En İyi Slider Eklentileri

7. Kaydırıcı Pro

Slider Pro 29 $ karşılığında mevcuttur, ancak paranız iyi harcanır. Şık tasarımlar, hızlı yazma araçları ve duyarlı işlevsellik içerir. İçeriğinizi otomatik olarak yakalamak ve web sitenize yayınlamak için eklentiyi Flickr hesabınıza bağlayabilirsiniz. Dokunma kaydırma özelliği İPad veya tablet kullanıcıları için iyi çalışır ve animasyonlu kaplamalar, kullanıcıların dikkatini almanıza ve daha fazla ürün satmalarını veya daha fazla içerik sunmalarını sağlamanıza yardımcı olur.

8. LayerSlider

Katmanslider eklentisinin maliyeti 20 $ (ve toplamla birlikte bir araya getirilmiş diğer prim kaydırıcıları) – ancak sadece kaydırıcılar sunmaz. Mükemmel multimedya deneyimini oluşturmak için resim galerileri ve slayt gösterileri de ekleyebilirsiniz.

Katmanslider 200’den fazla 2D ve 3D geçiş sunar ve slayt düzenleyicisini kullanarak kendi geçişlerinizi oluşturabilirsiniz. Eklenti, gerçek zamanlı önizlemeleri görüntülemenizin yanı sıra zaman çizelgesi görünümündeki içe aktarma, dışa aktarma ve taşıma taşımanıza olanak tanıyan güçlü bir sürükle ve bırak düzenleyici içerir.

WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza bağlanan dinamik kaydırıcılar bile oluşturabilirsiniz. Bu, insanları bitirmek için çok çalışmak zorunda kalmadan en ilgi çekici içeriğinize gönderebilmenizi sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz 13’den fazla kaplama ile, seçenekler sitenizi markalamak ve bu eklentiyi satın alan diğer kişilerden öne çıkmak için sonsuzdur.

Oh, ve kaydırıcının SEO dostu olduğundan bahsetmiş miydim? Bu, rekabeti bir adım öne çıkarıyor çünkü çok az insan kaydırıcılarını nasıl optimize edeceğini biliyor.

9. Kaydırma Kilidi

Easik kaydırıcı, tam yanıt verebilirlik ve bir kaydırıcıya çok sayıda görüntünün yerleştirilmesi için toplu dışa aktarma görüntüleri için başka bir serbest kaydırıcı eklentisidir. Bu kullanımı kolay arabirim, bazı temel stilleri özelleştirmek için görsel bir düzenleyici içerir. Eylemler ve filtreler eklentiye yüklenir ve kaydırıcının işlevselliğini istediğiniz kadar kullanılabilir uzantılarla genişletebilirsiniz.

10. Pürüzsüz Kaydırıcı

Smooth Slider geliştiricileri, son 50 saniyede yeni veya öne çıkan yayınlara bağlı inanılmaz bir kaydırıcı kullanabileceğinizi iddia ediyor. Bu uzun bir yazı, ama kesinlikle doğru görünüyor. Arayüz oldukça basit ve karışacak çok fazla düğme veya ayar yok. Bu başka bir serbest kaydırıcı eklentisi seçeneğidir ve tamamen duyarlıdır.

Oluşturduğunuz slayt gösterileri, sitenize yeni kişiler getirmek için arama motorları için optimize edilmiştir ve Ayarlar Paneli, ön uç kaydırıcılarınızın nasıl göründüğü üzerinde tam kontrol sağlar. Özellikle ücretsiz eklentinin altı geçiş efekti ile gelmesini seviyorum, bu da daha az çekici premium kaydırıcı eklentilerinden daha fazla (bu listede hiçbirinin sahip olmadığı gibi).

Bu eklentinin anahtarı, profesyonel görünmesi için herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmemesidir. Slaytlar tek bir tıklama ile yerleştirilebilir veya kaldırılabilir – sadece Slayt Yöneticisi paneline gidin. Kontrol etmeye değer iyi bir seçenek.

11. Akıllı Sürgü 3

Smart Slider 3, duyarlı slayt gösterileri oluşturmanıza ve YouTube ve Vimeo’dan video eklemenize olanak tanıyan sezgisel bir eklentidir. Kullanımı kolay düzenleyici, birden çok katmanla çalışmanıza, sürükle ve bırak arabirimine sahip görüntüler oluşturmanıza ve yayınlamadan önce içeriği önizlemenize olanak tanır.

Bu eklenti ayrıca stilleri ve konumları değiştirmek için bir dokunmatik tasarımı, otomatik oyun yapılandırmaları ve birden fazla kaydırıcı kontrolü içerir. Bu eklentinin neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için geliştirici belgelerini okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

12. RoyalSlider

RoyalsLider, birden fazla formatta mevcut olan birinci sınıf bir resim galerisi ve içerik kaydırma aracıdır. WordPress eklentisi, mobil cihazlar için hızlı, duyarlı ve dokunmatik dostu bir uygulamadır. Instagram, Flickr veya 500 piksel hesaplarınızdan hızlı bir şekilde kaliteli galeriler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu eklenti SEO dostu değil, aynı zamanda metin, animasyonlu bloklar, kısa kodlar, resimler ve videolar kullanmanıza da olanak tanır. Fiyattan emin değilseniz, önce demolarını kontrol etmenizi öneririz. Böylece satın almadan önce sonuçların ne olacağını görebilirsiniz.

13. MotoPress’in Duyarlı Kaydırıcısı

Motopress Duyarlı Kaydırıcı, güzel görüntüler oluşturmanın ve hareket efektleri uygulamanın kullanıcı dostu bir yoludur. Sürükle ve bırak arabirimine sahiptir, bu nedenle hiçbir koda dokunmanız gerekmez. Bunun yerine, herhangi bir cihazda çalışan arama motoru optimize edilmiş sunumlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu eklenti üç ana kaydırıcı türü sunar: özel kaydırıcılar, post kaydırıcılar ve WooCommerce kaydırıcıları (e -ticaret siteleri için). Çok çeşitli özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için geliştirici belgelerine göz atabilir veya kendiniz demo edebilirsiniz. Ve daha fazla özellik için Premium Motopress slayt gösterisi eklentisini kontrol etmeyi unutmayın.

14. MetaSlider

MetasLider, saniyeler içinde SEO-optimize edilmiş sunumlar oluşturmanızı sağlayan basit bir arayüz sunar. Bir galeri oluşturmak için WordPress medya kitaplığınızdan görüntüleri kolayca sürükleyip bırakabilir, ardından aynı başlıktan başlıklar, bağlantılar ve SEO verileri ekleyebilirsiniz.

Duyarlı ve kullanımı kolay olmanın yanı sıra, MetasLider ayrıca animasyon hızı ve efektleri için çeşitli yapılandırma seçenekleri sunar. Bir geliştiriciyseniz, bu eklentinin çoklu uyumlu olduğunu ve özellikle çalışmak için kapsamlı bir API sunduğunu bilmek isteyeceksiniz.

15. Master Slider

Ücretsiz Master Slider eklentisi kapsamlı bir özellik listesi sunar. SEO dostu olmanın yanı sıra, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir, herhangi bir cihazdan duyarlıdır ve bir sürükleme ve bırak kaydırıcısı ile çarpıcı sunumlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu, ücretsiz bulabileceğiniz en sağlam kaydırıcı eklentilerinden biridir.

Ayrıca, premium sürüm, tüm ücretsiz özellikleri (birçok) ve ücretsiz filtreleme seçeneklerine sahip bir WooCommerce ürün kaydırıcısı, görüntüler için HD video arka planları ve SEO’nuza derin bağlantı gibi birkaç ekstrayı içerir. Ayrıca gerçek zamanlı önizlemeler içerir; Böylece, yayınlamadan önce içeriğinizle çalışıp çalışmadığını bilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir