McAfee LiveSafe – 60 Gün Ücretsiz ve Sınırsız sayıda cihazınızı koruyun

McAfee LiveSafe kapsamlı antivirüs için 60 günlük 60 günlük deneme lisansı deneyin. Windows, MacOS, Android veya iOS işletim sistemleri çalıştıran herhangi bir cihazda virüslere karşı güvenilir güvenlik sunar.Komple ProtestmMcafee Livesafe, casus yazılım önleyici bir güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılımları, şifre yönetimi, ebeveyn kontrollerini ve güvenli bulut depolamasını engellemek için güvenlik önlemleri ile güvenilir bir güvenlik duvarı ile birlikte gelir. Bir dizi güvenlik riskine karşı korur.McAfee LiveSafe – 60 Gün Ücretsiz ve Sınırsız sayıda cihazınızı koruyunKullanıcılar bilgisayarlarının en önemli alanlarını kontrol edebilir, kapsamlı bir tarama gerçekleştirebilir veya dosyaların erişilebileceği durumunda hiçbir işlem yapmaz; Virüsler için incelenecekler. McAfee Canlı Güvenli Her zaman çalışırken virüslerden ve diğer tehditlerden gelen saldırılara karşı korur, böylece verilerinizin güvenliği hakkında endişelenmeden işinize devam edebilirsiniz. McafeeGüvenli canlı iki yönlü güvenlik duvarı bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarından korur, sisteme erişimi önler ve önemli verileri kaydeder. Giden ve gelen bağlantıları kontrol eder, bağlantıları engeller ve kurallara uygun olarak gerektiğinde bağlantı noktaları gizler.

McAfee’nin Livesafe, 60 günlük ücretsiz deneme sürümünü nasıl elde edebilirsiniz?

Reklam engelleyicinizi kapatmanız gerektiğinin farkında olun, aksi takdirde farklı bir web sitesine yönlendirilirsiniz. Tarayıcınızın içindeki özel modu veya gizli modu etkinleştirebilirsiniz.

  • Buradan, teklif sayfasına gidin (promosyon hala kullanılamıyorsa, tarayıcınızdaki önbelleği ve çerezleri temizleyin. E-postanızı girin ve “Ücretsiz bir deneme al” seçeneğini seçin.
  • Aldığınız e-postada bir mesaj alırsanız, dizüstü bilgisayarınızdaki veya mobil cihazınızdaki “Beni Koru” düğmelerinden birini seçin.
  • Sayfada sayfa açıldığında, “İndir” i tıklayın ve lisans sözleşmesini kabul edin.
  • Yürütülebilir indirmelerin antivirüsünü yüklemek ve çalıştırmak için bekleyin.

McAfee Livesafe kapsamlı antivirüs, 60 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir.

McAfee Livesafe, ücretsiz lisansa sahiptir

  • Sınırsız Windows, MacOS, Android veya iOS cihazları ile 60 günlük bir deneme.
  • Bu antivirüs, ticari olmayan amaçlar için kullanılması amaçlanmıştır.
  • Maliyetsiz teknik destek yoktur. Geri sayım
  • Lisans, kayıt tarihinde başlar.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir