Discord ses değiştirme programı (5 iyi uygulama)

Discord ses değiştirme programı (5 iyi uygulama), Discord Voice Changer Uygulaması, Discord harika bir topluluk bağlama uygulamasıdır.

İster aynı oyunu oynayan bir grup oyuncu olun, ister bir yayıncıyı takip eden bir grup insan olun, Discord benzer düşünen insanlarla sohbet etmek için harikadır.

Yazımız Discord ses değiştirici programı ve uygulamasını tanıtacaktır.

Discord

Uygulama ayrıca kullanıcıların kanallarda sesli sohbet etmesine de olanak tanıyor.

Ancak, Discord kullanıcıları için güvenliğin oldukça büyük bir endişe olabileceği yer burasıdır. Oldukça az sayıda oyuncu Discord için gerçek seslerini kullanmakta tereddüt ediyor. Discord ses değiştirici uygulamalarının devreye girdiği yer burasıdır.

Yabancılarla etkileşime girerken kimliğinizi gizlemenin harika bir yolu olabilirler. Ayrıca, oldukça eğlenceli olabilirler. Öyleyse, 2022’de kullanılacak en iyi Discord ses değiştirici uygulamalarından bazılarına bir göz atalım.

Discord ses değiştirme programı (Uygulamaları)

Discord ses değiştirici programların listesi;

  • Palyaço
  • ses modu
  • VoiceMeeter
  • sihirli mikrofon
  • MorphVox
  • Discord ses değiştirici

Sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık, siz istediğiniz uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Discord ses değiştirme programı

1. Clownfish

Yeni başlayanlar için harika bir uygulama olan Clownfish, ücretsiz olarak çeşitli ses seçenekleri sunar. Sadece uygulamayı indirin ve çalıştırın. Kurulumdan sonra, sistem tepsisinde uygulama simgesi görünecektir. Kullanıcılar, ses değişikliğini istedikleri gibi dokunup etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir.

Uygulama, izleyicilerine birçok ilginç özellik sunuyor. Ses efektleri Alien, Arcade, Clone, Mutation, Male Screen, Silence, Female, Helyum, Baby Screen, Radio ve Robot’u içerir. Discord dışında bu uygulama Steam, Skype, Hangouts, ooVoo, Viber, Ekiga, Jitsi, Ventrilo, TeamSpeak, Mumble vb. destekler. Kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle çok popüler bir uygulamadır.

2. Voicemod

Gerçek zamanlı olarak iyi çalışan kullanımı kolay bir uygulama. Kullanıcıların CS:GO, Minecraft, World of Warcraft, Rust, Fortnite, Valorant, League of Legends, Between Us, Roll20, Discord, Skype, WhatsApp Desktop ve TeamSpeak gibi oyunlara ve programlara özel ses efektleri eklemesine olanak tanır.

Bu Discord ses değiştirici uygulamasını kullanmak için yüklemeniz ve Discord ses ve video ayarlarınıza gitmeniz yeterlidir. Burada, giriş aygıtı olarak Voicemod Sanal Ses Aygıtını seçin. Bu, kullanıcıların uygulamada seslerini gecikmeden değiştirmeye başlamalarına izin vermelidir. Voicemod, kullanıcılara robot, iblis, sincap, erkek veya kadın olsun, hayal edebilecekleri her şeyi beğenme olanağı sunar.

3. VoiceMeeter

Gerçek zamanlı ses miksajına yardımcı olabilecek daha ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış bir uygulama. Kullanıcıların sistemdeki her bir ses cihazını ayrı ayrı kontrol etmelerini sağlayan bir hediye yazılımıdır. Bu, teknoloji konusunda bilgili ve seslerini değiştirmekten biraz daha fazla kontrol isteyen yayıncılar ve oyuncular için harika bir uygulama.

Kullanıcılar uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilir. Ancak, yeni başlayanlar bu uygulamayı kullanmayı oldukça zor bulabilir ve daha basit bir uygulamaya bağlı kalmak isteyebilir. Bir bağış yazılımı olarak VoiceMeeter’i kullanmak ücretsizdir. Kullanıcılar Uygulamaya katkıda bulunmayı seçebilir, ancak bunu yapmamaları Uygulamayı kullanma yeteneklerini etkilemeyecektir.

4. MagicMic

MagicMic, kullanımı kolay ancak kullanıcılara çok fazla özgürlük sunan başka bir Discord ses değiştirici uygulamasıdır. Kullanıcıların seslerini gerçek zamanlı olarak değiştirmelerine olanak tanır. MagicMic ayrıca kullanıcılarına 200’ün üzerinde ses efekti sunuyor. Uygulama ayrıca, ses değişiklikleriyle nasıl ses çıkardığınızı duymak için zarif bir seçeneğe sahiptir. Bunu yapmak için bir ses efekti seçin ve ardından “Kendimi Duy” seçeneğini açın. Sesinizden memnun kaldığınızda, ‘Kendimi Duyun’u kapatın ve efekti uygulayın. Uygulamayı indirmek ve Magic Mic’i kullanmak için şu adımları izleyin:

  • Uygulamayı indirin
  • Giriş cihazını yapılandırın.
  • Ses değiştirme seçeneğini etkinleştirin.

Ancak, yukarıdaki diğer seçeneklerden farklı olarak MagicMic ücretsiz değildir. Kullanıcılar, bayram tekliflerinin bir parçası olarak yazılımı 4,95 $ karşılığında alabilirler. Normalde uygulamayı almak için 9,9 ABD doları tutarındadır.

5. MorphVox

Birçok seçenekle MorphVox, Discord için mükemmel bir ses değiştirici uygulamasıdır. Ancak, bu uygulamanın küçük dezavantajı, ücretsiz olmamasıdır. Hem Mac hem de Windows üzerinde çalışabilir, bu nedenle birden fazla platformda çalışabilen bir şey arıyorsanız mükemmel bir uygulamadır.

Uygulama, sıradan bir insandan galaktik bir hükümdara, bir iblise, bir siborga ve daha pek çok şeye kadar çeşitli ses değiştirme seçenekleri sunar. Aslında, kullanıcılar seslerini erkek veya kadın sesi olarak da değiştirebilirler. Bu uygulamayı kullanmak, indirmek ve çalıştırmak kadar basittir.

Kimliğinizi korumak veya eğlenmek için bu uygulamaları kullanmanız uygun olsa da, bu uygulamalar kötüye de kullanılabilir. Bu tür hilelere aldanan çok sayıda insan var. Discord kullanıcıları, platformda yeni biriyle tanışırken dikkatli olmalıdır.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir