Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu

Advanced SystemCare 15 lisans kodu kullanarak, programınızı etkinleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare Pro tam sürümünü bu şekilde kullanabilirsiniz. Advanced SystemCare için lisans anahtarları tamamen yasaldır ve Advanced SystemCare lisans kodları aşağıda gösterilmiştir.

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu nedir ve ne yapar?

Advanced SystemCare, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan uygulamaları tespit eder ve optimize eder ve optimizasyon prosedüründen sonra bilgisayarınızın hızlanmasına katkıda bulunur.

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu - softcracklinks

Bunlar, sahip olduğu tek özellik değil. Bu muhteşem bir bilgisayar hızlandırma uygulamasıdır ve her bilgisayarda kurulduğunu şiddetle tavsiye ederim.

Bilgisayarınızdaki çöp dosyalarını keşfeder ve izninizi verirseniz, onları ortadan kaldırarak sisteminizdeki boşluğa yardımcı olur. Tarayıcıları kullanırken geride bıraktığınız izleri temizlemenizi sağlayarak sizi güvende tutar. Ayrıca, sisteminizi gerekli güncellemeler için tarar ve izin verirseniz günceller.

Eski programları tespit eder ve tek bir tıklamayla onları yükseltmenizi sağlar. Çünkü eski yazılım her zaman bilgisayarınızı yavaşlatır, yazılımı güncellemek her zaman hızlandırır. Bilgisayarınızın geç başlangıcının nedenlerinden biri olan başlangıç ​​programlarını devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir.

Ayrıca, içerdiği araçlar tüm bilgisayarınızın gereksinimlerini karşılamaktadır. Kayıt defteri sorunlarını düzeltir, silinen dosyaları kurtarmanıza izin verir ve İnternet bağlantı performansınızı optimize eder. Tarayıcınızı kullanırken sizi korur ve bu da reklamları tarayıcıda görünmesini engelleyerek kolaydır.

Başka bir deyişle, birden fazla aktivite yapmak ve zorluklarınız için çözüm bulmak için tek bir program kullanabilirsiniz. Biçimlendirme işleminden sonra Advanced SystemCare uygulamasını yükleme sizin için en iyi eylem kursudur.

Özel Advanced SystemCare Turbo modu, RAM’inizdeki yükü azaltarak bilgisayarın olağanüstü performansını verir. Bu turbo modu gereksiz hizmetleri giderir ve bilgisayarınızdaki kasılmaları önler, oyunlarda FPS’yi artırmak için idealdir.

Advanced SystemCare programının iki versiyonu vardır: bir Pro sürümü ve bir deneme sürümü. Deneme sürümünde, tüm işlevler mevcut değil. Programın özelliklerinden herhangi birini kaçırmamak için ücretsiz Advanced SystemCare lisans anahtarları sunuyoruz. Daha fazla aktivite fark ettiğimiz için, Advanced SystemCare Serials’ı daha sık yeniliyoruz.

Uygulamanın bir plethora özelliğine sahiptir. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tüm özellikleri listeleyeceğim. Lütfen lisans anahtarlarının mobil ürünlerin dahil edilmesini isterseniz bir açıklama bırakın. Unutmayın, ne kadar çok yorum yapacağınızı, seri güncellemeyi daha hızlı olacaktır.

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu 2021

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu kullanmanın faydaları nelerdir?

Advanced SystemCare Pro, makineniz için çok sayıda avantaj sunar. Bilgisayarınızı düzenli olarak optimize etmek, performansını önemli ölçüde artıracaktır.

Bilgisayarı kullanırken birçok dosya yüklü veya silinir. Ayrıca, birçok programı kurar ve kaldırırsınız ve bu prosedürler sonunda makinenizi çöp haline getirir.

Bilgisayarınızı temiz tutmak için temel optimizasyon programlarını uygulamalısınız. Efsanelerin kralı olan Advanced SystemCare Pro, bu programlardan biridir. Bilgisayar optimizasyonu için fantastik bir program olduğunu zaten söyledik.

Advanced SystemCare Pro lisans kodu nedir ve nereden edinebiliriz?

Bu konunun cevabı birçok insanın ilgisini çekmiştir. Yalnızca tamamen yasal lisans anahtarlarını paylaşıyoruz ve iobit sitede paylaştığımız lisans anahtarlarını ücretsiz olarak paylaşıyoruz.

IOBIT Firması, zaman zaman, tüketicilerin Uygulamaların Pro sürümlerini deneyebilmesi için, zaman zaman hediye olarak adlandırdığımız deneme kodları sunar.

Size yardımcı olmak için, lisans anahtarlarını sürekli izliyoruz. Teşekkürler arkadaşlar; Kırık bir lisansı fark ettiklerinde, bize iletişim bölümünden haberdar ederler ve hızlı bir şekilde güncellememize izin verirler.

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu Özellikleri

 • Önemsiz dosyaları ve internet tarayıcılarının izlerini ve tarihlerini bulur ve giderir.
 • En önemli şey güncellemeleri takip etmektir.
 • Eski haline gelen programları günceller.
 • Kayıt defteri sorunlarını çözer
 • Kısayollarla ilgili sorunları düzeltir.
 • Turbo modu gereksiz hizmetleri devre dışı bırakır.
 • Disk hatlarını inceleyerek düzeltilir.
 • Tarayıcıdaki reklamlar engellenir.
 • İnterneti hızını artırmak için optimize eder.
 • İstenmeyen başlangıç ​​programlarını devre dışı bırakmanızı sağlar.
 • Sistem hatalarını tespit edip düzelterek tehditleri kaldırır.
 • Silinen dosyaları almanızı sağlar.
 • RAM kullanımını azaltır ve otomatik bilgisayar kapatma sağlar.
 • DNS kayıtlarının güncellenmesini önleyerek silinen dosyaları silmenizi sağlar.
 • Verileri boş görünen bir diskten kaldırır, ancak tamamlandı.
 • İhtiyaç duymayan yinelenen dosyaları siler.
 • Uzay kullanan PC’deki büyük dosyaları algılar.
 • Bir e-posta kalkanı yapar
 • İnternet taramanızı kontrol eder ve sizi tehlikeli web sitelerini ziyaret edemenizi sağlar.
 • Tarayıcınızda arama motorunun değişmesini önler.
 • Tehlikeli elemanlara karşı korumak için bir güvenlik duvarı oluşturur.

Advanced SystemCare 15 Pro Lisans Kodu

4D4D9-B64E3-B2D65-C9C2N lisans kodudur.
C5641-408F3-7B7B8-F3D24 lisans kodudur.

Advanced SystemCare 15 Lisans Kodu 2021

Lisans Kodu: C5641-408F3-7B7B8-F3D24
Lisans Kodu: 253B1-D83E0-7C893-AC02N
Lisans Kodu: E287A-62BAE-2A604-4812N

Advanced Systemcare 14 Lisans Kodu

Lisans Kodu: 25D54-E30F5-5EA39-99C34
Lisans Kodu: 002D5-1EBC6-E5551-2013N
Lisans Kodu: 70BB6-C5F87-3740E-8D134
Lisans Kodu: CDD6D-D0774-F23C0-7EB3N

 

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir