YouTube Vanced APK İndir v17.03.38 (Resmi Son Sürüm)

YouTube Vanced APK İndir v17.03.38, Android cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Vanced ile kullanıcılar reklamsız HD videoların keyfini çıkarabilir.

Master_T ve XDA tarafından geliştirilen uygulama, bir dizi ücretsiz özellik ile birlikte geliyor.

Şu anda yeni Vanced ekibi tarafından sürdürülen uygulama, siz en sevdiğiniz videoları izlerken YouTube reklamlarını kaldırır.

Kullanıcılar videoları mobil cihazlarına indirebilir ve ayrıca Vanced uygulamasıyla arka planda video oynatma özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Bu sayfadan uygulama indirme bağlantısını alın.

YouTube Vanced Apk – Genel Bakış

Youtube Vanced, orijinal YouTube oluşturuldu, eğer seçtiyseniz, YouTube web uygulamasının düzenlemesini değiştirin. YouTube uygulamasının arka plana oynatma, reklam kaldırma, premium özelliklerde tema değiştirme özelliği kaldırılacak. Uygulama, Android ve Windows PC desteği ile.

Vanced Uygulaması, YouTube premium versiyonu bir dizi özellikle birda gelir içerir. n en iyi özälä reklam engelleyicidir. Can sıkıcı reklamlar olmadan gerçek videonun keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak Vanced Uygulamasında, arka plana video oynatma özülüştini de sizindanızda. Bu verzümde karakın tema gibi bazi ek sıkların de sındırında.

Modlu bir uyklamisa kullanma kuna şupaniz varsa, o zaman size sözleyeyim, uyklamisa original uyklaymayı bemblermaz. gençliğiniır ve tüm videolarınızı oyundur. Tercih ettiğiniz video kalitesini ayarlayabilir ve istediğiniz trend videoyu reklamsız izleyebilirsiniz.

YouTube Vanced APK İndir v17.03.38

YouTube Vanced APK İndir

YouTube Vanced APK İndir Uygulaması kullanıcıları, root islemi yamılımış bir ızlarızın YouTube Vanced Non-Root Varyant, Root Varyant ve Magisk Varyant ile alabeki 3 varyant varır. Kökün varyantlarını yükleyin isterseniz; değilıse, kök ollayan bir çeşidi mevcuttur.

Uygulamadan alacığın temel ışıklardan bağımız, içinde resim modu, arka plana oynatma, yaınlaştırarak yaınlaştırma, automatik tepekarlama, tema arındın resim geçiturhaş faşekzlama se

No: YouTube, 14.41.52 ışımünü rakından beri Google, APK’ı çalımye geçti. Android Yüleyici Paketi, belikunmüş APK’ları desteklemez.

Bu nekebe, Vanced Manager’ı burdan indiriyerosan (4.3 MB Boyut). İndirdikten sonra, bunu phonenuza yükleyin. Vanced’in kullanıcı arayüzü ile YouTube Vanced’i telefonunuza indirebilirsiniz.

YouTube Vanced Uygulamasının Root Olmayan Varyantını Yükleyin

YouTube Vanced Manager ve MicroG manager aracılığıyla köksüz bir varyant indirilebilir. Bu ayarın farklı varyasyonları vardır:

  • İlk olarak Vanced Manager’ı telefonunuza indirin.
  • Kurulduktan sonra uyklamiyeyı konstrukturaya takıntım. Seçimi seçin.
  • Bir nagiri saifada, Micro G üçüklerini ökleräye baslayn.
  • MicroG administrati kurun, ‘tercih eden dili’ selecti v sampilayın.
  • Yönetikeleri şarşıyla yükledikten sonra Vanced ışımışının indirilmisi kaşımıcak.
  • Kullanıcılar Vanced uygulamasıyla Google hesabına giriş yapmalıdır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir