CallOof Duty Modern Warfare 3 Crack En son sürümü indirin

Call of Duty Modern Warfare 3 Crack PC Tam Sürüm İndir

CallOof Duty Modern Warfare 3 Crack PC modu için en iyi nişancı ve güvenilir oyundur. PC için bu call of duty 3 oyun indirmesini PS3, Microsoft Windows, Mac OS ve Xbox 360 gibi farklı platformlarda oynayabilirsiniz. Herkes bu tür savaş atış oyunu oynamak ister ve birçok oyuncu zaten bu tür oyunları oynamıştır. Yani bu oyunu PC’nize indirmek istiyorsanız, aşağıdaki makalede indirme bağlantısı mevcuttur, burada oyunu saniyeler içinde kolayca indirebilir ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

PC için Call of Duty Modern Warfare 3 Crack Oyun İndir:

CallOof Duty Modern Warfare 3 Indir Oyun Indir Club birinci şahıs bir nişancı oyunudur ve tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanır. Bu oyun, bu oyunun ilk call of duty sürümünün piyasaya sürülmesiyle zaman zaman geliştirilmektedir. CallOof Duty Modern Warfare 3 Fulloyun küresel bir savaş oyunudur. Rusya, Amerika’nın çeşitli ülkelerinin yanı sıra Fransa, Almanya ve İngiltere’ye terör saldırısı, bombalama veya o ülke için özel dramatik bir görev yaratma yoluyla saldırıyor. Atış oyunları oynamak istiyorsanız PC için benzer atış oyunu IGI 2’yi indirin.

Call Of Duty MW3 Torrent Infinity Ward ve Sledgehammer tarafından geliştirildi ve Activision tarafından yayınlandı. 2011’de çıktı. Aksiyon ve atış oyunları oynamak istiyorsanız. Bu tek oyunculu oyunu oynarken, üç farklı göreve ayrılan Modern Warfare 3 hedeflerini tamamlamanız gerekiyor. Düşmanlardan daha fazla hasar alırsanız ölürsünüz, ancak hasar aldıktan sonra daha fazla zaman harcarsanız sağlığınız zaman zaman otomatik olarak artar. Bir seviyeyi tamamlayıp bir sonraki seviyeyi oynadıkça zorluk seviyesi artar.

Torrent Oyun CallOof Duty Modern Warfare 3 en iyi atış oyunlarından biridir. Bu oyunu indirip oynamaya başladığınızda, oynamanın her saniyesinde aksiyon ve heyecanın tadına varacaksınız. CallOof Duty Modern Warfare 3 Indir Infinity ward, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından 8 Kasım 2011’de Play Station 3, xbox360 ve Microsoft Windows vb. için yayınlanan bir atış oyunudur. Yani High-End PC’niz varsa yüksek grafik ayarlarında oynayabilirsiniz, aksi halde PC’nizde intel tipi ekran kartı varsa oyunu düşük grafik ayarlarında çalıştırın. Bu oyun call of duty oyun serisi kategorisine aittir.

Ana Özellikler:

 • İnanılmaz aksiyon ve rol yapma oyunu ve ayrıca burada call of duty 3 ücretsiz indir.
 • Yeni ortamlar ve dünya oluşturma detaylarıyla iyileştirilmiş oyun.
 • Son derece ayrıntılı 3B modeller ve etkileyici oyun modları elde edin.
 • Kitaplığınıza bağımsız bir giriş ekleyin.
 • Yüksek çözünürlüklü dokularınız var.
 • En çarpıcı modifikasyonlardan bazılarını içerir.
 • Harika görselleri var.
 • call of duty modern warfare 3 setup.exe bedava indir
 • call of duty 3 ücretsiz indir

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi Sürümü: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
 • Bellek: 2GB
 • DirectX®: DirectX® 9.0c veya üstü
 • Disk alanı: 16 GB

CallOof Duty Modern Warfare 3 Crack Son Sürümü nasıl kurulur?

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve Yükleme Cenneti’ne yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “şimdi indir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Call of Duty: Modern Warfare 3’ü indirdikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayıp “Call of Duty Modern Warfare 3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için buradan alabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmanız gerekmektedir) .
 4. Call of Duty: Modern Warfare 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir