Mafıa 2 Crack Indir En son sürümü indirin

Mafia 2 Crack PC’yi Ücretsiz Son Sürümü İndirin

Mafıa 2 Crack Indir tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan bir açık dünya video oyunudur. Karakterin aktivitelerini oynamaya ve ajanslardan cevap vermeye çalıştıkça oyun bir mafyaya dönüşür. Oyuncu, bir “oyuncu karakteri” rolünü oynayacak ve tepki verme yetkisine sahip olacak. Mafia II yayınlandıktan sonra eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Mafia 2 Setup Indir harika grafik kalitesine ve inanılmaz ses efektlerine sahiptir.

Mafia 2 Crack + Serial Key PC İçin Ücretsiz İndirin:

Mafia 2 Indir Tek Link kurgu üzerine kuruludur ve lisanslı müzik olarak çalınabilen bir çok araç bulunmaktadır. Oyunun ilerleyişine bağlı, oyun esnasında farklı işleniyor, Early Chapter daha çok buzlu yolda geçiyor. Önceki oyun Thompson hafif makineli tüfek ve ayrıca pompa işlevli av tüfeği. MG 42, bu Mafia II oyununda da karşımıza çıkıyor. PC için en iyi dövüş oyununu oynamak istiyorsanız.

Mafia 2 Crack Indir Sorunsuz ayrıca arkadaki oyuncuların düşmanları vurmasına ve sadece çömelmiş bir konuma girmesine izin verecek. Düşmanlara karşı destek sunar ve oyunun bir parçası olur. IGI 3 gibi benzer bir oyun pc için ücretsiz indir. Ortamdaki hedefin iki işlem düğmesi vardır, örneğin oyuncu araba çalabildiğinde, hassas durumları kırmak için kilidini açabilir. Orijinal Mafia oyununda tamamen yeniden tasarlanmış bir harita eklendi.

Mafia 2 Torrentten Indir Full yüksek kaliteli grafiklere ve görsel efektlere sahiptir. Ara sahneler tarafından oluşturulan Mafia 2 gerçek oyun motoru. Araba kullanan oyuncu ve başlangıç oyuncusu aynı arabayı kullanacak ve aynı kıyafetleri giyecektir. Empire Arms Hotel’in açılışı gibi daha fazla istisna var. Şehir, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunur ve birkaç mahalleyi ve büyük kompleksleri büyük bir liman kentiyle böler.

Mafia 2 Crack PC için Ücretsiz İndir Son Sürüm:

Mafia 2 Indir Torrent empire bay şehrinde işi yapacağına güvenilebilecek biri olarak yerleşmeye başladı. Arkadaşı Joe ile birlikte kendini kalabalığa karşı savunmaya çalışır ve daha fazla bedel, statü ve sonuç suçluluğuyla hızla aile kürsüsüne yükselir. Akıllı bir insanın hayatı, Action Hijack hareketi için göründüğü kadar uzak değildir.

Mafia 2 Indir Türkçe Yama bir aksiyon macera oyunudur. Önceki Mafia oyunu da oldukça iyi bir eşleşme ve bu oyunda özel bir şey var. Mafia 2 Indir PC bilgisayar oyunuyla ilgili heyecan verici bir şey, oyuncuların bazı gerçek şarkıcıların şarkılarının keyfini çıkarabilmesidir. Mafia 2 Indir Full Oyun çok iyi bir ektir ve kesinlikle Windows 10 için mafia 2 indirmeyi çok seveceksiniz. Oyuncular on beş zorlu bölümü tamamlamak zorundadır ve ayrıca onlara eşya toplama fırsatı verilir.

Mafia 2 Indir Saglamindir dünya çapında binlerce oyuncu arasında çok popüler olan en iyi aksiyon oyunlarından biridir. Vito bu oyunun ana karakteridir ve pompalı tüfekler ve makineli tüfekler gibi birçok güçlü silahı vardır. Tehlikeli düşmanlarla yüzleşmek zorundalar ve oyuncular bu oyunda iki tür eylem yapabilirler. Oyuncu, seyahat için çok faydalı olan bir harita görecek. Oyuncu, çeşitli nesnelerin arkasına saklanabilir ve saklandıktan sonra düşmanları vurabilir.

Ana Özellikler:

 • Aktivite dolu oyun: Ciddi silahlı çatışmalar, tehlikeli araç kovalamacaları ve içgüdüsel göğüs göğüse çarpışmalar – tüm bunlar ve daha fazlası “insan yapımı”na dönüşecek.
 • Destansı Gangster Hikayesi: Zorlayıcı karakterler ve kötü şöhretli mafya şovuyla uyandırılan gerçekçi bir giriş, oyuncuyu mafyadaki hayatın sihrine ve anlaşılmaz kıvrımına doğru yönlendirir.
 • Canlı Dünya ve Dönem: Empire Bay evrenine girin – Avrupa’da 2. Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ediyor ve tasarım, araçlar, müzik ve kıyafetlerin tümü dönemi çarpıcı bir incelikle yansıtıyor. Sürükleme arabaları, 1950’lerin tasarımı ve dönemin en iyi müziklerinden bazıları, uzun vadede harika bir yeni çağın girişini yansıtıyor.
 • Aldatma Motoru: 2K Czech’in özel Illusion Engine’i, oyuncuların mükemmel şekilde uygulanan dış mekan ayarları ve öngörülemeyen planlanmış iç mekanlarla Empire Bay’in 10 mil karesini keşfetmelerine olanak tanır.
 • Film müziği, dönemin ruh halini yansıtıyor: Mafia II, dönemin en etkili zanaatkarlarından bazılarının parçalarını öne çıkarırken, oyuncular kendilerini Amerika’nın altın çağına kaptıracaklar.

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows XP/ Vista/ Windows 7/ Windows 8 ve 8.1
 • İşlemci: Pentium D 3 GHz
 • Bellek: 1,5 GB
 • Yükleme boyutu: 2,9 GB
 • Sabit disk alanı: 8 GB

Mafia 2 Crack Son Sürümü Nasıl Kurulur?

 1. Torrent yazılımını kullanarak oyun dosyalarını indirin.
 2. İndirdikten sonra, Daemon Tools’u açın ve CD’yi takın
 3. CD’yi taktığınızda kurulum başlayacaktır.
 4. Kurulum dosyasını tamamen kurun
 5. Kurulumdan sonra, CD klasörünü açın ve ardından “
 6. Tüm dosyaları kopyalayın “
 7. Kurulu dizine yerleştirin
 8. Oyna ve tadını çıkar
 9. Bu kadar

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir