Call Of Duty Modern Warfare 2 Indir En Son İndir

Torrent dahil PC için Call Of Duty Modern Warfare 2 Indir [Güncellendi]

Call Of Duty Modern Warfare 2 Indir bir video oyunudur. Bu oyun 2. Dünya Savaşı’nın koşullarını ve olaylarını konu alıyor. Video oyun dünyasında sızdırılan 2. Dünya Savaşı posterleri hakkında çok fazla söylenti olduğunu görüyoruz. Ek olarak, kullanıcı, sonucun II. Dünya Savaşı’nı ücretsiz indirme bağlantısı olduğunu görmekten mutlu olacaktır. Sledgehammer Games, bu oyunu Xbox one gibi çeşitli oyun platformları için geliştirmiştir. Microsoft Windows ve PlayStation 4.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Crack Ücretsiz İndirme [En Son]:

Call Of Duty Modern Warfare 2 Full Indir şüphesiz Normandiya sahillerinden ürkütücü Hurtgen Ormanı’na kadar heyecan verici ve ilginç deneyimleri öne çıkaracak kadar iyi. Bir oyuncu olarak, bağımsızlıkları için savaşan sıradan insanların emsalsiz ruhunu da deneyimleyeceğiz. Daha sonra Alex, asi lider Farah Karim (Claudia Doumit) ile görüşmek için Urzikstan’a gider. Bu oyunda dosyaları kullanmanın en iyi yönü, bir kuruş ödemek zorunda kalmamamızdır.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Saglamindir oyuncuları, genç bir asker olan Red Daniels rolünü oynamak zorunda kalacak. Kritik koşullar onu kardeşleriyle birlikte savaşın acı gerçeğiyle yüzleşmeye zorlar. Hiç şüphe duymadan bu oyunu birkaç saat rahatlıkla oynayabiliriz. Bu oyun oyuncunun sıkılmasına asla izin vermez. Ayrıca, deneyimli ve yetenekli programcılar, yukarıda bahsedilen Call Of Duty Highly Compressed repack’i tasarladılar. Çukur bırakmadılar.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Indir Crack %100 Çalışıyor Versiyonu:

Call Of Duty Modern Warfare 2 Indir Ve Oyna Call of Duty’nin ilk nişancı video oyunu serisi olduğu konusunda oldukça açık. Activision bu oyunu çıkardı. Bu oyun gerçekçi ve modern bir ortamda geçiyor. Bu oyunda, senaryonun, hayali Urzikistan ülkesinden gelen isyancılara karşı savaşan Amerikan CIA görevlilerini ve İngiliz SAS birliklerini takip ettiğini görüyoruz. SAS Müfettişi Kyle Garrick (Elliot Knight), Price ve yerel polis gücünün yardımıyla durumu kontrol altına almak için gönderilir.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Torrentle Kurulumu ülkeyi işgal eden Rus güçlerine karşı birlikte savaşıyor. Oyun, kampanyanın hikayesini takip eden işbirlikçi oyun görevleriyle özel bir operasyon moduna sahiptir. Çok oyunculu modu, seride ilk kez platformlar arası çok oyunculu modu da destekler. Yirmi dört saat sonra, Londra’daki Piccadilly Sirki, terör örgütü Al-Qatala ile bağlantılı bir grup intihar bombacısı tarafından saldırıya uğrayacak.

COD MW2 Indir cell of duty serisinin 14. taksiti olarak hareket eden birinci şahıs bir nişancı oyunudur. Bu ücretsiz oyun indirme ile çok eğlendikten sonra 2. Dünya Savaşı’nın karmaşık durumlarını öğreneceğiz. Alex’in sorumlusu, İstasyon Şefi Kate Laswell (Rya Khilstedt), SAS Kaptanı John Price’dan (Barry Sloane) kimyasalları elde etmek ve Rusya ile durumu düzeltmek için yardım ister.

Ana Özellikler:

 • Eğlence multimedya ağ video oyunu; özelleştirilebilen internet omurga konsolu kategorileri;
 • Hikaye, özelleştirilebilir oyun için yasal kısayol tuşlarını kullanarak en sevdiğiniz aşamaları tekrar ziyaret etme yeteneği ile bir önsöze, birkaç bölüme ve ardından başka bir sonsöze bölünmüştür.
 • Contact of Honor 4: Battle Royale, diğer turnuvalar gibi sadece ilk öldürmedir.
 • Eğitim tekniklerinin aynı hazırlığı ve gelişimi, oyunun içindeki ilk adımlardır.
 • Oyuncular için uzun silahlar, hafif makineli tüfekler, ateşli silahlar, roketatarlar, şok dalgası patlamaları, özel piroteknikler, roket havanları ve elde tutulan füzeler mevcuttur.
 • Genişletilmiş yeraltı geçitleri, ivmeölçer sensörü gibi gelişmekte olan teknolojiler ve aynı zamanda kar ayakkabısı gibi yepyeni ekipmanlar, hepsi muhteşem bir tiyatro macerasının parçasıdır.
 • Ön görevleri içeren oldukça büyük ölçekteki en son animasyon yaklaşımı, birbiriyle bağlantılı iki melodramı ilk olarak kabul ediyor.
 • Yerler seçildi çöpçatanlık eskisinden daha güçlü ve daha büyük.

Ne var ne yok?

 • İyileştirilmiş fotoğraflar, birlik seçimine daha gerçekçi bir görünüm katar. Emekli askeri komandolar Stephen Smith ve Graham Johnson akıl hocası olarak görev yaptılar, ancak aynı zamanda jest tanıma tatbikatlarında birkaç sekansta yer aldılar.
 • Müsabaka askerleri orijinal hedeflerini aşındırır. Meşruiyet adına kurslar üzerinde çok sayıda simülasyon yapılmıştır.
 • Ek olarak, seçimi kontrol edin. Silahların, konutların ve diğer unsurların teknoloji kullanılarak birbirine bağlanan yüzlerce ve yüzlerce görüntüsünün kullanılması nedeniyle
 • PC’nizin anlaşmalı anlaşmasını özelleştirin
 • Görüntüleri kaldırmak için programlar
 • Akustik kinetik enerji farklı şekillerde ayarlanabilir.
 • Call of duty: modern 2’de dört veritabanı dosyasını silin,

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi- Windows 7 64bit
 • İşlemci Intel Core i3-4340 3.6GHz/AMD FX-6300
 • Grafikler  AMD Radeon HD 7950 veya NVIDIA GeForce GTX670
 • bellek 8 GB
 • HDD 175 GB
 • DirectX 11 uyumlu grafik kartı
 • VRAM 2 GB

Call Of Duty Crack Son Sürümü nasıl kurulur?

 1. Kullanıcılar bu uygulamayı web sitesinde verilen bağlantı aracılığıyla indirebilirler.
 2. Bir belgeyi yok etmek veya karşıya yüklemek için yapay bir Klon Sürücü kullanılabilir.
 3. Program oynamaya hazır olmalıdır.
 4. Tüm alt dizini seçilen programın dağıtım noktasına aktarın.
 5. Seriye katılın.
 6. İhtiyaçları ve istekleri karşılamada yardım sağlayın. Kullanıcılar bu videoyu beğendiğinde, devam edin ve bunun gibi bir şey harcayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir