PUBG New State Apk İndir (Son Sürüm 2023)

PUBG New State Apk İndir. İnanması zor, ancak PlayerUnknown’un Battlegrounds (PUBG) – son Battle Royale Craze’i tetiklediğine inanılan oyun dört yıl önce piyasaya sürüldü.

O zamanlar Fortnite, oyun dünyasının Apex Legends ve Warzone gibi Last Man moduna olan takıntısına devam etti ve sadece şimdi PUBG nihayet yepyeni bir başlığı kucaklıyor – ama sadece mobil cihazlara geliyor.

PUBG New State adlı oyun, Şubat 2021’de, doğal olarak hayranların yaklaşan hayatta kalma atıcısı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen bir şifreli duyuru fragmanı ile birlikte ortaya çıktı.

İnternetten PUBG New State APK indir arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz.

PUBG New State APK indirme makalemiz güncellenmiş PUBG yeni durum APK dosyasını sağlar. PUBG New State APK veya iOS seçeneğini indirerek indirebilirsiniz.

Makalenin altındaki bağlantıdan PUBG New State APK indirme ve OBB dosyalarını indirebilirsiniz.

PUBG New State Apk İndir

En son APK dosyası aşağıda verilmiştir. Yabancı APK kaynak dosyası listelenmiştir. Türk versiyonu için bir süre beklemelisiniz.

PUBG YENİ DEVLET APK İndir;

 • Başlık: PUBG New State
 • Paket şunları içerir: pubg.newstate
 • Yayıncı: Krafton
 • Kategori: Yay
 • Sürüm 1.0
 • Boyut: 1G
 • Mod Özellikleri: Hayır
 • Gerekli sürüm: Android 5.0 veya 6.0

PUBG New State Apk İndir

PUBG New State Tanıtım

PUBG New State APK İndirme, mevcut PUBG Mobile’a kıyasla dronlar, savaş rolleri, silahlar, araçlar ve genel bir fütüristik tema gibi en yeni teknolojileri tanıtacak.

Bugün, PUBG New State bize kendi haritası Troi’ye bir göz attı. 2051’de, barışçıl ve parlak Troi şehri, hayatta kalanlar için acımasız ve acımasız bir savaş alanı haline geldi. Haritadaki ana cazibe merkezlerinden ikisi bugün Krafton tarafından alay ediliyor. Gönderilere göz atın.

PUBG Mobile New State çıkış tarihi ve fiyatı

Henüz PUBG New State için resmi çıkış tarihi açıklanmadı, ancak 2021’de hem iOS hem de Android için gelmesini bekliyoruz.

Oyuncular, bir Android polis muhabirinin bir saatlik oyun yakalayabildiği (bu makalede daha sonra bulabileceğiniz) ölçülü alfa testlerine katılabildi. Bu testler şimdi bitti, ancak oyunun gelişiminin sonuna yaklaştığının iyi bir işareti.

Oyuncular ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi zaten 17 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Google Play Store’da ön kayıt yaptırabilir ve geliştiricinin bu yılın Temmuz ve Eylül ayları arasında anlamına geldiği anlamına gelen iOS için ön kayıt ile ön kaydı .

PUBG New State Apk İndir

PUBG New State Apk İndir Özellikleri

 • Bağlantıyı seçin ve ücretsiz indirin. Mod sürümünü veya orijinal APK’yı seçebilirsiniz, amacınıza bağlıdır.
 • PUBG: Yeni durum, minimum 1G ücretsiz disk alanı gereksinimi olan Android 5.0 veya üstü gerektirir.
 • İndirmenin neden olduğu herhangi bir zarardan sorumlu değiliz

PUBG New State Apk İndir Yeni Modları

2051 yılında kurulan PUBG Mobile New State, gelişmiş savaş özelliklerine sahip Battle Royale türüne yepyeni bir ektir. Oyun, dronlar, savaş rolleri, silahlar, araçlar ve genel bir fütüristik tema gibi son teknolojilerle güçlendirilecek.

Silah özelleştirmesi gibi heyecan verici özellikler de Mobile Battle Royale türüne en son eklemelerdir. PUBG Mobile New State’teki bir basın açıklaması, “Oyundaki yeni silah özelleştirme özelliği ile oyuncular özelleştirme kitleri satın alarak farklı silahlar hazırlayabilirler.

Bu kitler silahları performans yükseltmeleri, yangın modu seçimi ve el bombası başlatıcı ekleri gibi çeşitli şekillerde dönüştürecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir