Opera gizli sekme açma (Pc Kısa Yolu)

Opera gizli sekme açma (Pc Kısa Yolu). Opera Incognito sekmesini nasıl açacağınızı ve kısayolunun ne olduğunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Opera, Ctrl + Shift + N klavye kısayolu veya Opera menüsündeki Yeni Özel Pencere seçeneği kullanılarak etkinleştirilebilen özel bir tarama modunu destekler. Benzer şekilde aynı menü listesinden yeni sekmeler ve pencereler açabiliriz.

Opera tarayıcı, özellikleri ve kullanıcı arayüzü benzersiz ve diğerlerinden çok farklı olduğu için diğer tarayıcılardan biraz farklı çalışır. Nasıl kullanılacağını bilmediğiniz bazı benzersiz özellikler var.

Opera gizli sekme genel bakış

Temel şüphelerinizi gidermenize yardımcı olacağım. Örneğin, dünyadaki diğer tüm tarayıcılar gibi, Opera tarayıcısı da tüm ihtiyaçlarınız ve çoklu görev için yeni bir sekme açma yeteneği sunar. Hızlı bir şekilde göz atmak için sekmeler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Aksine, verilerinizin veya bilgilerinizin hiçbir kalıntısını bırakmak istemediğinizde size özel tarama seçeneği de sunar. Herkese açık bir bilgisayar kullanırken özel modda gezinmeniz önerilir.

Kişisel nedenlerden dolayı, işim için sık sık herkese açık bir bilgisayar kullanmak zorunda kalıyorum ve özel modda gezinmek tek seçeneğim. Ayrıca tüm ihtiyaçlarım için Opera tarayıcısını kullanmayı tercih ediyorum. Ayrıca, harika bir ek özellik olduğunu düşündüğüm ücretsiz bir VPN hizmetini de destekliyor.

Opera gizli sekme açma (Pc Kısa Yolu)

Özel mod veya Opera sekmesini gizli olarak açmak, göz attığınız bilgisayarda bilgilerinizin hiçbir izini bırakmadan gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar. Tüm bu veri şüphecileri için önerilir.

Opera’nın gizli sekmesini veya özel penceresini açmak için şu adımları izleyin:

  • Opera tarayıcısını başlatın ve en son sürümü kullandığınızdan emin olun.
  • Teklifler listesini açmak için opera logosuna tıklayın
  • Listeden Yeni Özel Pencere’yi seçin.

Özel pencere seçeneğini seçtikten sonra, Opera’nın gizli sekmesini açmak yeni bir sekme açacaktır. Artık özel modda güvenle göz atabilirsiniz.

Opera gizli sekme açma kısa yolu

Opera gizli sekmesini açın (PC’de Kısayol). Opera’da özel bir pencere açmak için Windows kullanıyorsanız Ctrl + Shift + N ve MAC kullanıyorsanız ⌘ + Shift + N tuşlarına basabilirsiniz.

Bu yöntemlerin her ikisi de Opera’ya özel modda göz atmanıza yardımcı olur, böylece tarayıcıyı kapattıktan sonra bile gizliliğinizden emin olabilirsiniz. Bu, göz atmanızı daha güvenli ve daha kullanıcı dostu hale getirir.

Opera Tarayıcıda Yeni Sekme Açma

Hepimizin daha az zamanda daha fazla iş yapmak istediğimiz oldukça açık. Bunu sağlamak için, Opera tarayıcısında birden fazla sekme açmanıza ve aynı anda üzerinde çalışmanıza izin veren yeni sekmeler seçeneği kullanılabilir.

Opera Tarayıcısında yeni bir sekme açmak için şu adımları izleyin :

  • Bir bilgisayarda Opera tarayıcısını başlatın .
  • Opera‘ya tıklayın opera logosu Menü listesini açmak için
  • Listeden bir Yeni sekme menüsü seçin.

Bu, üzerinde çalışabileceğiniz yeni bir sekme başlatacaktır. Aynı şekilde, birden fazla yeni sekme açabilir ve bunlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Opera tarayıcısında yeni bir sekme açmak için klavyenizde Windows için Ctrl + T ve MacOS için ⌘ + T tuşlarına da basabilirsiniz .

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir