Google Chrome VPN Nasıl Kurulur?

Google Chrome, dünya çapında en yaygın kullanılan ve tanınmış web tarayıcı yazılımıdır. Kullanıcılarını hız, özellikleri ve hızı ile seven tarayıcının, krom uzantıları olarak adlandırılan bir araç sistemi bulunması iyi bilinmektedir. Eklentiler bölümünde, tarayıcınızı ve tarayıcınızı performans ve hız açısından ayırt edecek araçlarınızı kişiselleştirebilen araçlar var. Bu yazıda, VPN’yi bir Chrome VPN’nin nasıl ayarlanacağı sorusunu cevaplamak için birkaç basit adımla ayarlamak için sizi yönlendireceğim. Doğrudan web sitemize gitmek istiyorsanız ve kurulum işlemiyle başlaması gereken adımların üzerinden bakmak için biraz zaman alacağınızı umuyorum. Bunu kişisel bilgisayarlarda yapabilirsiniz.

Google Chrome VPN - softcracklinks

Google Chrome VPN:

Chrome’da çok fazla VPN uzantısı var. Ancak, paylaştığımız bu sıcak nokta kalkanı, en iyi ve en iyi bilinen VPN araçları arasındadır. Esas olarak kullanımı ve hız açısından baktığımızda, kullandığınızda oldukça etkili bir VPN aracı olduğunu keşfedeceksiniz.

Genel olarak, eklentiler deposundaki bir dizi VPN eklentisi göreceksiniz. Ancak, çoğu çalışmıyor veya işlev görmüyorlar, bu yüzden önerdiğimiz VPN aracını kullanmanızı öneririz. Bu Google Chrome Hotspot Shield eklentisi pahalı olmasa da, belirli ülkelerin yerini seçmenize olanak sağlar. İsterseniz, bu VPN aracını 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bu VPN aracını yükleme prosedürünü takip ederek bizim için depolanan adımlara genel bir bakış atabilirsiniz.

Google Chrome VPN

Google Chrome VPN’yi nasıl yüklerim?

Yüklenecek adımlar kolaydır; Tek ihtiyacınız olan, CHROME’deki tarayıcınızdır. İsterseniz kurulum adımlarını izlemek için daha fazla gecikmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

  • Google tarayıcımız üzerinden bu sayfadaki web sitesine ilk giriş yaptık.
  • Ardından ekrandaki CHROME düğmesine ekle’yi tıklatın, ardından “Açılır pencerede Uzatma seçeneği ekle seçeneğini belirlemek için tıklayın.
  • Kurulum işlemi 5-10 saniye içinde olacak ve sağ üst köşede bulunan HotSpot VPN simgesine tıklarsınız.
  • Bölümü bağlamak ve yeni pencerede beklemek için düğmeye tıklayın.

Bu görevleri tamamen tamamlayabilirseniz, Google Chrome VPN kurulumunuz başarıyla tamamlandı. VPN’yi devre dışı bırakmak istiyorsanız, aynı bölümdeki simgeyi tıklatın. Durdur düğmesine basarak kapatabileceksiniz. Kullanıcı dostu bir arayüzdür, tek bir tıklamayla bağlanmanıza ve bağlantıyı kesmenize olanak sağlar.

Ayrıca aşağıdaki yorum bölümündeki konuyla ilgili düşüncelerinizi de yayınlayabilirsiniz. Farklı bir VPN aracı kullanıyorsanız veya tercih ederseniz, bize verin ve bize detaylar akışı sağlayın.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir