Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Düzeltilir

Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Giderilir, Discord Açılmıyor Nasıl Düzeltilir, Discord Açılmıyor Nasıl Düzeltilir, Discord Açılmıyor diyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazımız açılmayan uyumsuzluğu düzeltmenin yollarını gösterecek.

Discord bir iletişim uygulamasıdır ve birçoğu son zamanlarda onu başlatmakta sorun yaşıyor. Bakalım Discord’un açılmama sorununu nasıl çözecek.

Discord, dünya çapındaki oyuncular için popüler bir iletişim uygulaması haline geldi. Youtube ve twitch yalnızca akış platformları olsa da, bu tür akış ve iletişimi birleştirir.

Uygulama bir iletişim uygulaması olarak başlarken, oyuncular için daha kullanışlı hale geldi ve kullanıcı tabanına hakim oldu. Bu kadar çok istekli kullanıcı ile hatalar kaçınılmazdır. Birçok kullanıcı uygulamayı açarken sorunlarla karşılaşıyor. Şimdi açılmıyor hatasını nasıl düzelteceğimizi görelim.

Discord’un açılmamasının birçok nedeni olabilir, hepsini ve bunları düzeltmek için neler yapabileceğinizi ele alacağız.

Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Düzeltilir

Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Düzeltilir

Discord adımları açmıyor hatası nasıl düzeltilir;

  • Görev Yöneticisi ile
    Bu, OG yeniden başlatma düzeltmesinin yüceltilmiş bir sürümüdür. CTRL+ALT+DEL tuşlarına aynı anda basın, bu ekranda daha fazla seçenek gösterecektir. Sonuncusu görev yöneticisi olacak, onu seçin ve ardından çalışan uygulama sekmesinden discord uygulamasını seçin. Discord’u seçtikten sonra görevi sonlandır düğmesine basın, bu Discord’u kapatacaktır. Tekrar çalıştırmayı deneyin çünkü bu sefer açılabilir.
  • Uygulama verisi ile

Çalıştır iletişim kutusunu açmak için Windows tuşuna ve “R”ye aynı anda basın. “%appdata%” yazın, uygulama             listesi sekmesi açılacak, Discord’u bulun, sağ tıklayın ve silin. Bu, Discord’un AppData’sını temizleyecek ve aynı             işlemi tekrarlayacaktır, ancak “%localappdata%” yazarak yerel AppData’yı temizleyeceksiniz. AppData’yı                       temizlemenin daha kolay bir yolu, Discord uygulamasını silip yeniden yüklemektir, kullanıcılar ikisinden birini                deneyebilir.

  • SFC ile

Çalıştır’ı açmak için Windows tuşuna ve R’ye aynı anda basın diyalog. SFC yazın ve Enter’a basın, bu Scannow               komutunu çalıştıracaktır. Scannow komutu bozuk dosyaları bulup kendi kendine onaracaktır, bu biraz zaman                alabilir, bu yüzden sabırlı olun. İşlem tamamlandıktan sonra uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin, bu sefer             başlamalıdır.

Bunlar Discord’un başlamama hatasını düzeltmenin birkaç yolu olsa da, başka yollar da vardır, ancak bunlar aynı zamanda en kolay ve en güvenilir olanlardır.

Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Düzeltilir

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir