Backup4all Standard Ücretsiz Lisans Anahtarı (Sürüm8 ve 9)

Backup4all Standard Ücretsiz Lisans Anahtarı (Sürüm 8 ve 9). İnternetten Backup4all Standard lisans anahtarı ve Backup4all Standard lisans kodu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Veri yedekleme, rutin bilgisayar bakımının en önemli parçalarından biridir. Hala Windows PC’niz için kullanımı kolay ve yetenekli bir yedekleme yazılımı arıyorsanız, Backup4all Standard’ı deneyin.

Backup4all Standard, depolama alanından tasarruf etmek için yedekleme işlerini otomatikleştirerek, parolayla koruyarak ve sıkıştırarak değerli verilerinizi kısmi veya tam kayıptan korumak için oluşturulmuştur.

Windows için ödüllü, kapsamlı ve kullanımı kolay bir veri yedekleme çözümüdür. Bu yedekleme uygulaması zengin özelliklere sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için tüm özelliklere kolayca erişilebilmesini sağlayan sezgisel bir arayüz sunar.

Backup4all Standard Genel Bakış

Backup4all Standart Ücretsiz Lisans Anahtarı, Backup4all’ın bir bilgisayara kurulabilen 3 versiyonu (Profesyonel, Standart ve Lite) ve sadece USB flash sürücülere kurulabilen 1 versiyonu (Taşınabilir) vardır.

Backup4all Professional tam özellikli sürümdür, Standard ve Lite ise daha az etkinleştirilmiş özelliğe sahiptir.

Backup4all Portable, SADECE USB flash sürücülere kurulabilen Backup4all’ın taşınabilir bir sürümüdür. Her sürümde bulunan özelliklerin karşılaştırmasını Ürünleri Karşılaştır sayfasında bulabilirsiniz.

Backup4all Standard Ücretsiz Lisans Anahtarı (Sürüm 8 ve 9)

Backup4all Standard normalde ürün seri numarası/lisans anahtarı başına 39,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır. Şimdi, promosyon teklifinin bir parçası olarak, ilgilenen taraflar Backup4all Standard 8.9’un tam sürümünü ücretsiz olarak indirme hakkına sahiptir.

Backup4all Standard 8.9, geliştiricisi bir süre önce Backup4all 9’u piyasaya sürdüğü için dalındaki en son sürüm değil. Ancak bu hiçbir şekilde Backup4all Standard 8.9’un işe yaramaz veya eski olduğu anlamına gelmez. Mevcut özellikler hala güncel ve ortalama bir kullanıcının ihtiyaçlarıyla uyumludur.

Backup4all Standard Ücretsiz Lisans Anahtarı

Backup4all Standard 8.9’un ücretsiz bir kopyasını almak için şu adımları izleyin;

  • Buradaki piyango sayfasını ziyaret edin, adınız ve e-posta adresinizle formu doldurun, “Ben robot değilim” ve
  • “Gizlilik politikasını kabul ediyorum” kutularını işaretleyin ve ardından “BEDAVA ANAHTAR AL” düğmesini tıklayın.
  • Birkaç dakika içinde, Backup4all Standard 8.9 Edition ürün anahtarınızı içeren bir “Backup4all Standart Kayıt Anahtarı” e-postası alacaksınız.
  • 24 saat içinde bir e-posta almazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin veya forumda yayınlayın.
  • Bu bağlantıdan Backup4all Standard 8.9 yükleyicisini indirin ve yükleyin.
  • Kurulumdan sonra Backup4all’ı açın.
  • Bir Uygulamayı Etkinleştir penceresi görünecek ve “Etkinleştir” düğmesine basmanız gerekiyor.
  • Daha önce deneme sürümünü kullandıysanız, Dosya->Lisans’tan “Ürün Anahtarını Girin” butonuna basarak aktivasyon penceresini açmanız gerekmektedir.
  • “Aktivasyon” penceresinde, e-posta ile gelen “Ürün Anahtarını” girmelisiniz.
  • “Kayıt adı” olarak herhangi bir adı (yani adınız, şirket adı, bilgisayar adı) kullanabilirsiniz.

Backup4all Standard Lisans Anahtarı

Backup4all Standard 8.9, Windows 11, 10, 8/8.1, Windows 7, Vista, XP ve Windows Server 2012/2008/2003 ile tamamen uyumludur.

Ayrıca Backup4all standart ücretsiz lisans anahtarının en son sürümünü, Backup4all Lite 9.4’ü ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir