Anydesk bağlantı kopma hatası (Bağlanma Sorunu)

Anydesk bağlantı kopma hatası (Bağlanma Sorunu).  Anydesk internetten kopma hatası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızda sorunun nasıl çözüleceği ve nasıl çözüleceğinden bahsedeceğiz.

Anydesk bağlantı kesme hatası, Anydesk sunucuya bağlı değil – Anydesk’teki hatalardan biri Anydesk sunucuya bağlı değil hatasıdır. Bu genellikle Anydesk kullanıcıları tarafından karşılanır ve birçoğu Anydesk Sunucuya Bağlı Değil sorununu çözemez. Bu, Anydesk ağ bağlantısı sorunu nasıl düzeltilir sorusunu sordu.

Anydesk bağlantı kopma hatası (Bağlanma Sorunu)

Anydesk bağlantı kesilmesi sorununu gidermek için sırayı izleyin.

Nasıl düzeltilir;

 • Anydesk’in en son sürümünü kullandığınızdan emin olun.
 • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
 • İnternet hızınızı kontrol edin, eğer yavaşsa programınızı desteklemiyor olabilir.
 • Yukarıdaki maddelerde bir sorun yoksa dns’i değiştirmeyi deneyin.
 • Ağ paylaşım merkezinden DNS adresinizi 8.8.8.8, 8.8.4.4 olarak değiştirin.
 • Anydesk Bağlantı Kesme Hatası Sorun devam ederse, aşağıdaki okumaya devam edin.

Anydesk Sunucuya Bağlı Değil

Anydesk, kullanıcıların başka bir masaüstüne uzaktan bağlanmasına ve ekranlarına ve dosyalarına erişmesine olanak tanıyan bir uzak masaüstü uygulamasıdır. Bu, evden çalışmaya dalmış olanlar için çok kullanışlı bir uygulama.

Ancak bazen Anydesk kullanan kullanıcılar Anydesk Sunucuya Bağlı Değil sorunuyla karşılaşabilirler. Aslında Anydesk Sunucuya Bağlanmıyor oyuncuların uzun süredir karşı karşıya kaldığı bir durum.

Anydesk bağlantı sorunu da uygulama kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın sorunlardan biridir. Ancak Anydesk genellikle sunucuya bağlanmaz. İnsanlar genellikle Anydesk ağ bağlantısı sorunu ile ancak söz konusu sorunla karşılaştıklarında endişelenirler.

Anydesk bağlantı kopma hatası

Anydesk Ağ Sunucusuna Bağlanma Anydesk

Anydesk’i kullanan hemen hemen herkes Anydesk’in Anydesk ağ sunucusuna bağlanması sorununu bilir ve birçoğu Anydesk ağ sunucusu bağlantı sorunlarını nasıl çözeceğini de bilir.

Ama Anydesk’e yeni başlayanlar var ve Anydesk’in sunucuya bağlı olmaması sorununun ve Anydesk ağ bağlantı sorununun ne olduğunu bilmeyenler var.

Genellikle Anydesk Sunucuya Bağlanmadı hata mesajında ​​”Anydesk ağına bağlanma sorunu” görüntülenir, ancak bazen “Anydesk ağına bağlanılıyor” gibi mesajlar görünür. Anydesk’in sunucuya bağlı olmadığına dair bir mesaj alacakları için kullanıcıların panik yapmasına gerek yoktur.

Anydesk Ağa Bağlanma Sorunu Nasıl Onarılır?

Anydesk ağ bağlantısı sorununu çözmek çok basittir. Ancak Anydesk Sunucuya Bağlı Değil çözümüne bakmadan önce. Anydesk’in neden sunucu mesajına bağlı olmadığını öğrenelim.

Anydesk Ağına Bağlanılıyor Sorunu, Anydesk ağına bağlanılıyor ve Anydesk bağlanmıyor gibi mesajların görüntülenmesinin ana nedeni, kullanıcının internet bağlantısında bir sorun olabileceğidir. Sebep belirlendikten sonra, aynı çözümü bulmak kolaydır.

Artık Anydesk Sunucuya Bağlı Değil sorununun internet sorunlarından kaynaklandığını bildiğimize göre, artık olası çözümleri arayabiliriz.

 • Daha iyi bir bağlantı için yönlendiriciye yaklaşın
 • Yönlendiriciyi kapatıp açın
 • İnternet bağlantısında bir sorun yoksa güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin.

Anydesk bağlantı kopma hatası

Anydesk Sunucusu Kapalı

Anydesk kullanıcılarının Anydesk Sunucuya Bağlı Değil sorunuyla karşılaştıklarında karşılaşacakları ilk varsayım, Anydesk Sunucusu Aşağı’dır. Hatta birçoğu Anydesk Sunucusunun kapalı olup olmadığını görmek için çevrimiçi oluyor.

Son zamanlarda Anydesk ile ilgili sorunlar bile vardı, özellikle Anydesk ağ bağlantısı sorunu takıldı ve bu sorun belirli bir konuma özgü değildi, dünyanın her yerinden kullanıcılar Anydesk bağlantısı ve ağ bağlantısı ile ilgili bu sorun hakkında paylaşımlarda bulundu.

Ancak, diğerleri katmanların iyi çalıştığını ve Anydesk Server Down’ın sadece bir söylenti olduğunu belirtti. Ayrıca Anydesk ağına bağlanmada sorun yaşıyorsanız veya Anydesk sunucuya bağlı değilse internet bağlantınızı kontrol etmeniz yeterli.

Anydesk Sunucuya Bağlı Değil İlgili Aramalar

 • Anydesk Bağlantı Kesme Hatası
 • Anydesk sunucuya bağlı değil
 • Anydesk sunucusu kapalı
 • Anydesk ağ bağlantısı takıldı
 • Anydesk ağ bağlantısı sorunu
 • Anydesk ağına katılın
 • Anydesk, Anydesk ağına bağlanır
 • Anydesk bağlanmıyor

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir