Telefondan Bilgisayarı Kontrol Etme

Kullanıcıların hayatını mevcut internet dünyasında daha uygun hale getirmek için sayısız uygulama, yazılım ve araç geliştirilmiştir. İnsanların teknoloji için bir araç olarak kullanılan en iyi bilinen ve temel cihaz akıllı telefonlar olabilir ve bu makaleyi okuyan kişilerin büyük bir bölümünü de telefonda dinliyor. Telefonu kullanarak telefonu kullanarak bilgisayarı kontrol etme hakkında bilgi vermek istiyorum.

Telefondan Bilgisayarı Kontrol Etme

Ayrıntılı olarak tartışacağım prosedürü takip ederek, bilgisayarınızı iOS işletim sisteminiz ve Android telefonlarınızla kullanma yeteneğine sahip olacaksınız. İsterseniz, daha fazla çaba göstermeden işlemlere geçerek önümüzdeki adımlara bakabilirsiniz.

Telefondan Bilgisayarı Kontrol Etme?

Kullandığımız program, Internet’te bulabileceğiniz en iyi pratik uygulamalar arasında olduğu gibi bilinen bir yazılımdır. Çeşitli kontrol uygulamaları denedim, bunu en etkili ve en etkili olan AnyDesk yazılımı olduğundan sizinle paylaşmak istedik.

Telefonlarımızı veya tabletlerimizi kontrol etmek için, önce uygulamayı bilgisayarınıza ve telefonlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

  • İlk önce hem PC hem de telefondaki uygulamalara bağlanalım.
  • Kod, bu iş istasyonunun bilgisayarda olduğunu belirttiği yere kopyalanır.
  • Telefonumuza bağlandığımızda, kontrol kutusuna kopyalanan kodu kopyalayın ve ardından Bağlan seçeneğini seçin.
  • Bilgisayardan onay aldıktan sonra, bilgisayardan onay aldıktan sonra, işlem tamamlanır.

Bu adımları tamamladıktan sonra, bilgisayarınızı cep telefonunuzdan uzakta olduğunuz her yerde yönetebileceksiniz ve çalışmalarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz. Bu programın en iyi avantajlarından biri, cihazınızın hem bilgisayar hem de mobil platformlardaki hafızasını etkilemediği ve bunun önemli bir boyut olduğunu söyleyebilirim.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir